SKUNDAI DĖL PREKIŲ

Jei jūsų gaminys buvo pažeistas gabenant arba neveikia, praneškite mums apie tai, kai tik gausite siuntinį. Nuoširdžiai atsiprašome už patirtus nepatogumus, o Jūsų skundas bus išnagrinėtas pirmumo tvarka. Adresu info@happykoala.lt siųskite šią informaciją:

  • gaminio nuotrauką ir (arba) vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matoma pažeidimų vieta (kartu su jų apibūdinimu).
  • užsakymo numerį

Kaip temą elektroniniame laiške įrašykite GAMINIO KEITIMAS ir nurodykite prekės pavadinimą.

PASITRAUKIMAS NUO PIRKIMO

Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkinio dėl bet kokios priežasties ir nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo siuntinio gavimo. Norėdami pasinaudoti šia teise, laikykitės tolesniame puslapyje pateiktos tvarkos: SPAUSKITE ČIA

Norima grąžinti prekė turi būti nepažeista, originalioje arba tinkamoje pakuotėje su visomis dalimis ir priedais. Prekę siųskite registruotu paštu.

Pirkimo kaina bus grąžinta arba prekė bus pakeista per 14 dienų nuo siuntinio gavimo mūsų centriniame sandėlyje arba gavus pašto kvitą el. paštu.

Siuntimo išlaidas visada padengia siuntėjas. Išpirkos siuntų nepriimame.

Atsisakant sutarties, kai buvo panaudotas reklaminis kodas, šios lėšos bus laikomos nuolaida ir vartotojui nebus grąžinamos. Grąžinama tik sumokėta suma.  

Daugiau informacijos apie gaminių grąžinimą rasite Taisyklėse ir sąlygose. Jei turite daugiau klausimų: SPAUSKITE ČIA

PREKIŲ KEITIMAS

Jei užsakytos prekės (batų ar drabužių) numeris, dydis ar spalva Jums netinka, galite ją pakeisti. Norėdami pakeisti prekę į ta pačia tik kitokio dydžio ar spalvos, atlikite šiame puslapyje nurodytą procedūrą: SPAUSKITE ČIA

Pirkimo kaina bus grąžinta arba prekė bus pakeista per 14 dienų nuo siuntinio gavimo mūsų centriniame sandėlyje arba gavus pašto kvitą el. paštu.

You have successfully subscribed!
This email has been registered