SVEIKI ATVYKĘ Į

Visos pramogos vienoje vietoje

Internetinė parduotuvė „HappyKoala“ atsirado įgyvendinant idėją, kad vienoje vietoje būtų galima gauti viską, ko reikia smagioms pramogoms. Čia galima rasti prekių malonioms akimirkoms, kai atsitraukiama nuo studijų, paskaitų, egzaminų, darbų ir kitų ne itin malonių užduočių. Pasitelkdama naujas idėjas ir partnerystes, „HappyKoala“ virsta greitai besiplečiančia jauna įmone, kurios ambicinga ir aktyvi komanda pasiekia tikslų, rūpinasi pirkėjais ir garantuoja platų prekių pasirinkimą.Vertybės

Nuolatinis ryšys su klientais, rūpinimasis darbuotojais, plėtra diegiant naujas technologijas – tik kelios užduotis, kurias mūsų parduotuvė stengiasi vykdyti kiekvieną dieną. Tikime, kad mūsų vertybės yra pagrindas siekiant verslo sėkmės ir pirkėjų lūkesčių išpildymo!


Mūsų veiklos pradžia

Idėją kurti internetinę parduotuvę 2011 m. iškėlė mūsų direktorius Luka, dalyvaudamas įvairiuose studentų renginiuose ir vakarėliuose. Tuomet jam buvo 21-eri. Ši mintis jam šovė į galvą supratus, kad nėra nė vienos specialiai studentams skirtos internetinės parduotuvės. Tų pačių metų pabaigoje Luka įkūrė internetinę parduotuvę, kurioje siūlė įvairias pramogoms skirtas prekes. Pavyzdžiui, sėkmingiausiai parduodamos prekės buvo alaus bokštai, kokteilių maišymo įranga ir įvairūs komandiniai vakarėlių žaidimai. Savo kambaryje Luka įrengė nedidelį sandėlį ir pakavimo kampelį. Iš čia kasdien iškeliaudavo vis daugiau siuntų. Darbuotis jam padėjo tėvai. 2012 ir 2014 m. atidarius dar dvi internetines parduotuves, komanda sustiprėjo – prisijungė dar du darbuotojai.

Prekės ženklas „HappyKoala“ priklauso įmonei „MEGASPLET d.o.o.“, kuri veikia 17 šalių: Slovėnijoje, Kroatijoje, Italijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Rumunijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Bulgarijoje, Lietuva, Latvija, Estija, Ispanija ir Portugalija. Nepaliaudami ieškome naujų rinkų, kad mūsų prekės ženklas taptų dar garsesnis. Šiuo metu samdome 80 perspektyvių jaunų kolegų. Kiekvienas jų yra savo srities specialistas, o visi kartu esame tvirta komanda. Turime didžiulę kokybiškų prekių paieškos patirtį ir garantuojame 100 % klientų pasitenkinimą.


+1.000.000

Daugiau nei milijonas patenkintų klientų, perkančių internetinėse parduotuvėse, kurios priklauso įmonei „MEGASPLET d.o.o.“


SVARBIAUSIOS DATOS


Pirmosios internetinės parduotuvės įkūrimas - 2011

2012-2014 - dar dviejų internetinių parduotuvių atidarymas

Persikraustymas į naujas, didesnes patalpas Trzine - 2015

2015 - verslo plėtra į Kroatiją

Internetinės parduotuvės atnaujinimas ir verslo plėtra - 2017

2017 - sandėlio ir biurų patalpų plėtra

Daugiau nei 25 darbuotojai ir išorės partneriai - 2018

2018 - išsiųsta daugiau nei pusė milijono siuntų

Verslo plėtra į Lenkiją ir Vengriją - 2018

2019 - persikraustymas į naujas, didesnes patalpas

Verslo plėtra į Čekiją ir Slovakiją - 2019

2020 - verslo plėtra į Rumuniją

Sandėlio perkėlimas į didesnes patalpas - 2021

2021 - verslo plėtra į Graikiją, Vokietiją, Austriją ir Bulgariją

Verslo plėtra į Lietuvą, Latviją, Estiją - 2022

2022 - Išsiųsta daugiau nei 5 milijonai siuntų

Verslo plėtra į Ispanija ir Portugalija - 2023
Sek mus:


Peržiūrėk mūsų produktus:

PASPAUSK ČIA

You have successfully subscribed!
This email has been registered