Pateikiame kelis dažniausiai užduodamus klausimus, kurių pirkėjai mūsų teiraujasi teikdami užsakymą. Jei atsakymų į savo klausimus nerandate, galite juos mums atsiųsti elektroniniu paštu info@happykoala.lt
Visų užsakymų pristatymo kaina yra 3,50 €.
Visas siuntas pristato DPD kurjerių tarnyba. Siuntos pristatomos per trumpiausią laiką. Jeigu siuntos pristatyti nepavyks, jums bus paliktas pranešimas su kurjerio kontaktais – galėsite susisiekti ir susitarti dėl pristatymo jums patogiu laiku. Siuntą galima pristatyti ir į darbą, fakultetą, bendrabutį... Siunta bus saugoma 1 savaitę, o paskui grąžinta mums. Jeigu jūsų pasirinktos prekės sandėlyje neturėsime, apie tai pranešime elektroniniu paštu.
Už prekes galite sumokėti 4 būdais: grynaisiais pristatymo metu, banko pavedimu, „Paypal“, „Visa“ arba „Mastercard“ kredito kortele. Daugiau apie mokėjimo būdus rasite čiaj.
Suvokiame, kad mūsų interneto svetainės lankytojų ir pirkėjų saugumas yra svarbiausias dalykas. Todėl garantuojame 100 % saugumą ir jūsų asmens duomenų apsaugą pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą (ZVOP-1).
Deja, šiuo metu šios paslaugos neteikiame. Galime atsakyti į visus jums rūpimus klausimus, jei parašysite el. laišką adresu info@emailnaslov.com.
Nuolaidos kodą galite įrašyti pirkdami, tam skirtame laukelyje „Nuolaidos kodas“. Įrašę nuolaidos kodą, paspauskite mygtuką PRIDĖTI ir pirkimo suma bus automatiškai sumažinta.
Pagal įstatymą turite teisę nutraukti sutartį ir grąžinti prekę per 14 dienų nuo siuntos pasiėmimo dienos. Norėdami gauti daugiau informacijos, puslapio apačioje paspauskite Prekių ir pinigų grąžinimas ir čia: Privatumo politika ir slapukai
You have successfully subscribed!
This email has been registered